COVID-19 “Coronavirus”

Od dnešného dňa sa koronavírus šíri globálne. DQS pozorne sleduje tento vývoj. Naším prvoradým záujmom je zdravie…

Od dnešného dňa sa koronavírus šíri globálne. DQS pozorne sleduje tento vývoj.  

Naším prvoradým záujmom je zdravie a bezpečnosť našich zákazníkov, zamestnancov, audítorov a komunít, v ktorých pôsobíme a žijeme, pričom všetkým poskytujeme informácie, aby mohli robiť potrebné rozhodnutia

Sme v úzkom kontakte s našimi akreditačnými orgánmi, našimi kanceláriami a audítormi po celom svete, aby sme našim zákazníkom poskytli správne informácie potrebné na zmiernenie dopadu na ich príslušné organizácie a ako sme ako DQS pripravení pomôcť našim zákazníkom pri riadení ich obchodných operácií a požiadaviek systému manažmentu počas tejto pandemickej udalosti. 

V prípadoch, keď je vaša organizácia zasiahnutá prepuknutím vírusu COVID-19 a / alebo potrebujete radu o odklade alebo zmenách plánovaného auditu, poskytnite svojej regionálnej kontaktnej osobe potrebné informácie na vyhodnotenie dopadu a alternatív k plánovanému auditu, okrem iného na základe týchto hlavných otázok:

Môže sa audit uskutočniť podľa plánu?  Aký je rozsah súčasných obmedzení týkajúcich sa zariadenia / organizácie:  Je možné získať prístup k časti vášho zariadenia / organizácie? Kto je k dispozícii?  Máte potrebnú technológiu / skúsenosti so vzdialenými (remote) stretnutiami, ako sú videokonferencie? 

Je tiež dôležité vedieť, aký druh auditu sa v súčasnosti plánuje: je to recertifikačný audit alebo dozorný audit?  Na ktoré normy/štandardy ste certifikovaní?  Aké sú špecifické riziká pre vaše podnikanie?  

Toto sú len niektoré otázky, na ktoré treba odpovedať, aby sme mohli zhodnotiť ďalšie kroky. Na základe výmeny týchto informácií s našimi zákazníkmi bude spoločne poskytnuté zákazníkom riešenie šité na mieru.e podnikanie?  

Sme tu, aby sme vás podporili. Pri priebežnom monitorovaní regionálnych problémov a vývoja tejto pandemickej udalosti môžu existovať ďalšie úvahy o rizikách, ktoré by sa s nami mali prediskutovať  Všetky otázky a akékoľvek nejasnosti oznámte svojej lokálnej kancelárii DQS; 

Neváhajte a kontaktujte nás, alebo svojho audítora!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *