DQS Compact no.90

DQS compact no. 90

Posledné vydanie DQS Compact v roku 2020 – a omnoho viac!

Vážení zákazníci, 

Privítajte tretie a posledné vydanie DQS Compact 2020 spolu s KOMPAKTNÝM ŠPECIÁLOM o tom ako vám hlavné zásady globálneho paktu OSN môžu pomôcť pripraviť si cestu k inkluzívnej a udržateľnej globálnej ekonomike. S príchodom európskeho zákona o dodávateľskom reťazci už nebude dodržiavanie ľudských práv a environmentálnych noriem na jednom z najväčších svetových trhov dobrovoľné. Ste na to pripravení?

Medzi ďalšie zaujímavé položky patria Informácie a bezpečnosť údajov, a preto vás pozývame, aby ste si prečítali informácie o zákazníckych službách NQP Belgium a NxtPort v Belgicku, ako aj informácie o spôsobe riešenia zraniteľnosti v tomto kontexte.

ISO 28000 je samozrejme bezpečnostným štandardom pre všetky organizácie, ktoré sú súčasťou dodávateľského reťazca; počnúc výrobou, skladovaním, distribúciou (vrátane celého reťazca prepravy po ceste, železnici, mori alebo vzduchom) až po príjemcu. Prečítajte si, ako naši zákazníci suki.international vylepšili tých svojich s DQS certifikovaným systémom riadenia podľa tohto štandardu.

V neposlednom rade spoločnosť BRCGS (GS pre globálny štandard), ktorá v súčasnosti predstavuje Brand Reputation through Compliance, naďalej prináša plynulú transparentnosť a bezpečnosť do dodávateľského reťazca výroby potravín. Prečítajte si viac informácií o tomto a skúsenostiach našich bieloruských zákazníkov so Baliacim Šandardom v tomto vydaní.

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru v roku 2020 a tešíme sa na nové spoločné projekty v roku 2021.

Tím DQS Slovakia


Máte záujem o naše služby?