Kontakt

DQS Slovakia s.r.o.

Bôrická cesta 107

010 01 Žilina

Slovenská Republika

Tel: +421 (0)948 516-427

Kontaktujte nás

  • Facebook
  • YouTube
  • LinkedIn Sociální Icon
  • RSS

Tento web používa súbory cookies. Jeho prehliadaním súhlasíte s ich používaním. DOZVEDIEŤ SA VIAC

Ochrana osobných údajov a zodpovednosť

(Imprint, privacy, liability)

DQS SLOVAKIA s.r.o. - certifikačné služby ISO 9001, ISO 45001, ISO 14001:2015, TISAX, IATF 16949:2016.| dqs-slovakia.sk

Manažment kvality

 

Spoločnosti po celom svete, zo všetkých podnikateľských sektorov vidia DQS ako ich dôveryhodného partnera pre systémovú certifikáciu. Zistite, čo ponúkame prostredníctvom nižšie uvedeného prehľadu, alebo nás kontaktujte, aby ste zistili viac o našich službách.

ECOSTEP

 

Váš sprievodca k väčšiemu úspechu

Chcete zvýšiť výkonnosť Vašej firmy? Výborné rozhodnutie. Pretože žiadna organizácia sa nedostane nikde spôsobom  „Takto sme to vždy robili“. Radšej využite EcoStep, kompaktný a praktický integrovaný riadiaci systém, vyvinutý špeciálne pre malé a stredné podniky(SME-Small and Medium Enterprises). Je integrovaný, pretože nakoniec spĺňa základné požiadavky kvalitatívneho manažmentu, environmentálneho manažmentu a bezpečnosti a ochrany zdravia v práci. Naozaj praktické pre SME pretože EcoStep nesleduje úplnú implementáciu danej normy. Ale EcoStep, nerobí veci ani po častiach. Optimalizáciou procesov, zvýšiš

výkonnosť Vašej spoločnosti. Medzi svojimi zamestnancami šírite povedomie, napríklad o ideáli kvality. A čo viac, takto sa z kolegov stávajú ozajstné tímy.

Lepšie zorganizovaní za šesť mesiacov

Čo majú spoločné všetky agentúry pre styk s verejnosťou s vinárňami? Aká je spojitosť medzi praktickým lekárom a stolárom? Odpoveď je: ich rozhodnutie v prospech individuálne deliteľného systému riadenia na optimalizáciu ich obchodného manažmentu. Úsilie o implementáciu vzhľadom na čas, ľudí a peniaze je zvládnuteľný, pretože tvorcovia konceptu mali na mysli potreby SME. Takže sa zamerali na kľúčové požiadavky medzinárodných noriem ISO 9001 na kvalitatívne riadenie, ISO 14001 pre environmentálne riadenie a BS OHSAS 18001 pre bezpečnosť a ochranu zdravia v práci. Na požiadanie, môže byť pridaný aj energetické riadenie podľa ISO 50001, alebo centrálne zváženie pre bezpečnosť stravy. To otvára ľahko implementovateľné, nízkonákladné dvere do sveta riadiacich systémov na veľmi kompaktnom základe.

Sami sa rozhodnete, ktoré oblasti zadefinujete ako kľúčové: kontrolovanie a kľúčové indikátory výkonov, zvýšená právna istota alebo zlepšené štruktúry pre procesy sú len niektoré z možných oblastí. Neskôr, EcoStep môže samozrejme poskytnúť vynikajúci základ pre úplné naplnenie normy - napr. ISO 9001. EcoStep bol vyvinutý Nemeckým ministrom životného prostredia v spolupráci s Nemeckým centrom Produktivity  a Inovácie (RKW) a ďalej rozvinutý spolu s DQS GmbH.

EcoStep: Ako to funguje

Počas štyroch alebo piatich dňoch semináru, získate základy systému. Tréneri sú špecializovaní a autorizovaní konzultanti EcoStep koordinačnej kancelárie. Už počas tréningových dní začínate zavádzať vedomosti vo svojej spoločnosti. Toto je umožnené príkladovými formulármi a vyplnenými dokumentmi, z ktorých je Váš riadiaci manuál vytváraný krok po kroku. Po seminári, konzultanti prídu k Vám a podporia Vás na mieste. Z pravidla, EcoStep je úspešne implementovaný počas šesť až deväť mesiacov a môže byť následne certifikovaný DQS.