Kontakt

DQS Slovakia s.r.o.

Bôrická cesta 107

010 01 Žilina

Slovenská Republika

Tel: +421 (0)948 516-427

Kontaktujte nás

  • Facebook
  • YouTube
  • LinkedIn Sociální Icon
  • RSS

Tento web používa súbory cookies. Jeho prehliadaním súhlasíte s ich používaním. DOZVEDIEŤ SA VIAC

Ochrana osobných údajov a zodpovednosť

(Imprint, privacy, liability)

DQS SLOVAKIA s.r.o. - certifikačné služby ISO 9001, ISO 45001, ISO 14001:2015, TISAX, IATF 16949:2016.| dqs-slovakia.sk

Ostatné služby

 

Spoločnosti po celom svete, zo všetkých podnikateľských sektorov vidia DQS ako ich dôveryhodného partnera pre systémovú certifikáciu. Zistite, čo ponúkame prostredníctvom nižšie uvedeného prehľadu, alebo nás kontaktujte, aby ste zistili viac o našich službách.

eHodnotenie - eVzdelávanie/učenie sa

Online hodnotenie a učenie systému manažmentu sa spája do výkonného riešenia

Inovácia online

Vytvoriť pevný systém manažmentu kvality nie je ľahká vec. DQS "eSolutions" je séria softvérových nástrojov navrhnutých na to, aby pomohli organizáciám rásť k stabilnému systému manažmentu.

DQS má viac ako 25 rokov skúseností v oblasti systémov manažmentu a certifikácie. Milujeme deliť sa o tieto vedomosti! Naše eLearning nástroje sú vytvorené tak, aby Vašich zamestnancov naučili detaily o systéme manažmentu kvality a rôznych normách a nariadeniach za nimi. Pod vedením osobného online trénera

si zákazníci môžu vybrať z dvoch rôznych oblastí: eAssessment (hodnotenie), alebo eLearning (učenie sa)

eAssessments (Hodnotenie)

Hodnotiaci nástroj systémov a procesov manažmentu.

Sebahodnotenia posúdia systém a vyústia do štruktúrovanej správy, poukazujúcej tak na silné stránky, ako aj možnosti na zlepšenie. Tento program môže byť použitý, ako základ pre interné audity, na overenie vyspelosti implementovaného systému manažmentu a na preukázanie svojich úspechov zákazníkom cestou dokumentovaného vlastného vyhlásenia. Systém je merateľný, tak že všetky zistenia môžu viesť k činnosti s cieľom neustáleho zlepšovania.

eLearning (Vzdelávanie / učenie sa)

Nástroj pre kvalifikačný personál všetkých úrovní.

eLearning poskytuje zamestnancom, expertom a manažérom príležitosť „učiť sa od najlepších“ a podáva dokladovaný dôkaz o týchto vedomostiach. Študenti sú podporovaní v rozširovaní horizontov vo svojej oblasti systému manažmentu, noriem a auditovania.