Kontakt

DQS Slovakia s.r.o.

Bôrická cesta 107

010 01 Žilina

Slovenská Republika

Tel: +421 (0)948 516-427

Kontaktujte nás

  • Facebook
  • YouTube
  • LinkedIn Sociální Icon
  • RSS

Tento web používa súbory cookies. Jeho prehliadaním súhlasíte s ich používaním. DOZVEDIEŤ SA VIAC

Ochrana osobných údajov a zodpovednosť

(Imprint, privacy, liability)

DQS SLOVAKIA s.r.o. - certifikačné služby ISO 9001, ISO 45001, ISO 14001:2015, TISAX, IATF 16949:2016.| dqs-slovakia.sk

Excellence

Spoločnosti po celom svete, zo všetkých podnikateľských sektorov vidia DQS ako ich dôveryhodného partnera pre systémovú certifikáciu. Zistite, čo ponúkame prostredníctvom nižšie uvedeného prehľadu, alebo nás kontaktujte, aby ste zistili viac o našich službách.

EFQM

Európska nadácia pre manažment kvality

Vo Vašej organizácii ste dobre zbehlý v modernom systéme a metódach manažmentu - ale Vy sa usilujete o viac. Hľadáte návod, ktoré iniciatívne a zlepšujúce opatrenia poskytnú Vašej organizácii maximálny zmysel a účel, na základe Vašej stratégie a zohľadňujúc Vaše hlavné zásady. Váš cieľ: vyššia podniková kvalita - a vyššia konkurencieschopnosť. Excellence Model európskej nadácie pre riadenie kvality (EFQM), so svojou celostnou podnikovou perspektívou ponúka perfektný prístup k

implementácii konceptu TQM (Total Quality Management ) pre tých, ktorí sa usilujú o dosiahnutie najvyšších výkonov. DQS ponúka rozmanité portfólio hodnotu pridávajúcich hodnotení na základe EFQM, ktoré môžeme použiť na podporu a sprevádzanie Vás na Vašej ceste k excelencii.

DQS – dlhodobý partner EFQM

EFQM model bol vyvinutý v roku 1998 na posilnenie Európskych spoločností v svetovej konkurencii. Naposledy bol upravovaný začiatkom roku 2013, aby odzrkadlil najnovší rozvoj a potreby organizácií. Základnou požiadavkou je zahrnutie všetkých zamestnancov do nepretržitého procesu zlepšovania, za účelom dosiahnutia a udržania lepších výsledkov. Zhodnotenie deviatich kritérií, ktoré sú založené na ôsmich základných princípoch, vytvára tri základné piliere EFQM. „Ľudia - Procesy- Výsledky“ 
Kde stojíte? DQS ma pre Vás odpoveď. Ako člen EFQM a partner nemeckej kvalitatívnej iniciatívy “Ludwig-Erhard-Preis e.V. (ILEP)“, môžeme ponúknuť implementáciu paneurópskeho harmonizovaného hodnotenia  "Committed to Excellence (C2E)“ a „Recognised for Excellence (R4E)“, ako aj ďalších , pre EFQM spoločnosti špecifických hodnotení.

 

Ako to funguje

DQS hodnotenie na základe EFQM: naši audítori spolu s Vami zhodnotia  osem základných princípov a deväť kritérií excelencie. Dostanete certifikát o uznaní, ako aj správu s identifikovanými silnými stránkami a potenciálmi na zlepšenie Vašej organizácie. Pre ďalšie informácie o EFQM a C2E a R4E hodnotení, nás prosím neváhajte kontaktovať!