Kontakt

DQS Slovakia s.r.o.

Bôrická cesta 107

010 01 Žilina

Slovenská Republika

Tel: +421 (0)948 516-427

Kontaktujte nás

  • Facebook
  • YouTube
  • LinkedIn Sociální Icon
  • RSS

Tento web používa súbory cookies. Jeho prehliadaním súhlasíte s ich používaním. DOZVEDIEŤ SA VIAC

Ochrana osobných údajov a zodpovednosť

(Imprint, privacy, liability)

DQS SLOVAKIA s.r.o. - certifikačné služby ISO 9001, ISO 45001, ISO 14001:2015, TISAX, IATF 16949:2016.| dqs-slovakia.sk

Ostatné služby

 

Spoločnosti po celom svete, zo všetkých podnikateľských sektorov vidia DQS ako ich dôveryhodného partnera pre systémovú certifikáciu. Zistite, čo ponúkame prostredníctvom nižšie uvedeného prehľadu, alebo nás kontaktujte, aby ste zistili viac o našich službách.

GC-Mark

Dôvera je najvzácnejšia mena na svete. Je ju ťažké získať a ľahké stratiť. GC-Mark je ako známa tvár v dave:  vzbudzuje dôveru u zákazníkov a vytvára v nich pocit domova.GC-Marks sú dobrovoľné certifikácie produktov a služieb založené na korešpondujúcom nariadení a podľa GC - Mark požiadaviek. Produktovo zamerané programy pod GC-Mark sú doplnkové k CE-štruktúre.

Pretože GC-Mark je založená na pevných normách a transparentných kritériách, buduje dôveru na skalopevnom základe. GC-Marks sú dobrovoľné certifikácie produktov a služieb založené na korešpondujúcom nariadení a podľa GC - Mark požiadaviek.

Umiestnite svoju GC-Mark na svoju internetovú stránku, do brožúr, na steny Vašich priestorov, alebo kdekoľvek chcete: vizuálne atraktívna pečať, zdôrazní silu Vašej organizácie a informuje zákazníkov a spoločníkov o Vašich konkurenčných schopnostiach.

GC-Mark ukazuje zákazníkom a spotrebiteľom, že DQS, nezávislá tretia strana, dokázala, že produkty a služby spĺňajú špecifické požiadavky.