Kontakt

DQS Slovakia s.r.o.

Bôrická cesta 107

010 01 Žilina

Slovenská Republika

Tel: +421 (0)948 516-427

Kontaktujte nás

  • Facebook
  • YouTube
  • LinkedIn Sociální Icon
  • RSS

Tento web používa súbory cookies. Jeho prehliadaním súhlasíte s ich používaním. DOZVEDIEŤ SA VIAC

Ochrana osobných údajov a zodpovednosť

(Imprint, privacy, liability)

DQS SLOVAKIA s.r.o. - certifikačné služby ISO 9001, ISO 45001, ISO 14001:2015, TISAX, IATF 16949:2016.| dqs-slovakia.sk

Manažment kvality

 

Spoločnosti po celom svete, zo všetkých podnikateľských sektorov vidia DQS ako ich dôveryhodného partnera pre systémovú certifikáciu. Zistite, čo ponúkame prostredníctvom nižšie uvedeného prehľadu, alebo nás kontaktujte, aby ste zistili viac o našich službách.

GQS EuRa

 

Vaše sťahovacie služby - podpísané a zapečatené

O svojich zákazníkov sa staráte najlepšie ako sa dá, keď im poskytujete služby určené na ich integráciu  v novom domove či pracovnom prostredí. S Global Quality Seal (Svetová pečať kvality) teraz vykazujete svoje vysoké očakávania, robiac ich záväznejšími a priehľadnejšími: táto pečať je dôkazom, že považujete spoľahlivosť a výnimočný servis za samozrejmú záležitosť. Global Quality Seal je založený na požiadavkách ISO 9001, s dodatkom princípov osvedčenej praxe

EuRA. Viditeľne sa odlíšte od konkurencie a nech je certifikácia od DQS podpisom a pečaťou Vašej profesionality a výnimočnej kvality Vašich služieb.

Osvedčená prax: Merítko pre EuRA členov - od EuRA členov      

„European Relocation Association“ (Európska Sťahovacia Asociácia) vytvorila svetovo prvý štandard špeciálne pre prevádzkovateľov sťahovacích služieb na základe svetovo uznaných štandardov kvalitatívneho riadenia ISO 9001: EuRA kvalitatívny štandard. Tento štandard špecifikuje najdôležitejšie procesy a definuje merateľné kritériá kvality. Vaša výhoda: štandard bol vyvinutý zasvätencami v obore a preto odráža všetky aspekty riadenia pohybu. Týmto taktiež vymedzuje merítka osvedčenej praxe, ktoré sú efektívne tak pre Vás, ako aj pre Vašich zákazníkov: zameranie na vyhnutí sa omylom, namiesto ich opravovania. Ušetríte čas a peniaze a reagujete proaktívne a systematicky na zmeny trhu. Taktiež si budujete dôveru medzi svojimi investormi. V krátkom čase si zlepšíte svoju konkurencieschopnosť. Mimochodom, štandard bol navrhnutý tak, aby umožnil poskytovateľom sťahovacích služieb akéhokoľvek zamerania a veľkosti aby dosiahli Global Quality Seal.

GQS EuRA - Takto to funguje

Prvým krokom na ceste k tak vytúženej pečati kvality je členstvo v European Relocation Association. Takže, ak už nie ste členom, pridajte sa. Kontakt na asociáciu môžete nájsť na tejto stránke.

Úrad EuRA Vám potom zašle všetky potrebné dokumenty pre Svetový kvalitatívny štandard (Global Quality Standard) aj s ďalšími zaujímavými materiálmi. Asociácia ponúka tréningové stretnutia na prijatie požiadaviek Pečate kvality. DQS Vás taktiež rado podporí vykonaním  pre-auditu.

Akonáhle sa cítite pripravení na certifikačný audit, jednoducho nám zašlite základné údaje o Vašej spoločnosti. My Vás budeme ihneď kontaktovať s našou ponukou. Keď dokumenty, kontrola a audit na mieste dokazujú splnenie všetkých požiadaviek, audítor Vám na mieste udelí  Svetovú pečať kvality (GQS).