Kontakt

DQS Slovakia s.r.o.

Bôrická cesta 107

010 01 Žilina

Slovenská Republika

Tel: +421 (0)948 516-427

Kontaktujte nás

  • Facebook
  • YouTube
  • LinkedIn Sociální Icon
  • RSS

Tento web používa súbory cookies. Jeho prehliadaním súhlasíte s ich používaním. DOZVEDIEŤ SA VIAC

Ochrana osobných údajov a zodpovednosť

(Imprint, privacy, liability)

DQS SLOVAKIA s.r.o. - certifikačné služby ISO 9001, ISO 45001, ISO 14001:2015, TISAX, IATF 16949:2016.| dqs-slovakia.sk

Ostatné služby

 

Spoločnosti po celom svete, zo všetkých podnikateľských sektorov vidia DQS ako ich dôveryhodného partnera pre systémovú certifikáciu. Zistite, čo ponúkame prostredníctvom nižšie uvedeného prehľadu, alebo nás kontaktujte, aby ste zistili viac o našich službách.

Procesný audit a hodnotenie

Procesný audit vyšetrí individuálne a všeobecné procesy výroby a služieb. Osobitná pozornosť sa upiera na náchylnosť k zlyhaniu a procesným rizikám.  Navyše, tento audit môže identifikovať potenciál na zlepšenie efektivity a účinnosti - a preto pomôcť špecificky optimalizovať procesy vo Vašej spoločnosti.

Každý podnik je iný

Len niekto, kto pozná detailne Váš podnik, je schopný zhodnotiť procesy vo Vašej spoločnosti a poukázať na platný potenciál zlepšenia. Toto je presne ten dôvod, pre ktorý by ste sa mali rozhodnúť pracovať s DQS: tu nájdete audítorov, ktorí majú hlboké znalosti procesov špecifických pre Váš sektor. Naši audítori majú mnohoročné praktické skúsenosti vo vašom sektore, perfektne ovládajú Vašu terminológiu a pre sektor špecifický spôsob vyjadrovania. Preto charakter DQS auditov je pomerne pragmatický, zameraný na proces - a nie nevyhnutne na špecifickú normu. Naši audítori sa adaptujú na rôzne situácie a požiadavky a majú pôsobivé metodické kompetencie.